Sapnų gaudyklė / Dreamcatcher

Dreamcatcher           Nežinau , kaip šis filmas pro mus praslydo prieš dešimtmetį (2003 metais) , tačiau pažiūrėjęs jį dabar - tikrai nelikau nusivylęs, ir net nepastebėjau , kad filmui jau 10 metų. Šis filmas skirtas visiems Stiveno Kingo siaubo filmų ir literatūros mėgėjams. Taip , tai fantastika, čia vėl eilinį kartą gelbėjamas pasaulis, tačiau juosta pateikta labai subtiliai ir įdomiai kuomet iki pat pabaigos vis dar kažko tikimąsi.  Šis filmas yra tikrai vertas peržiūros ir jei jo nematėte anksčiau, tai tikrai pažiūrėję ir sugretinę su dabar peršamu , kartais visišku, šlamštu, neliksite nusivylę. Vien ko verta Samuel'io Jackson'o ir "Tėvynės" pagrindinio aktoriaus Damian Lewis vaidyba. Linkime geros peržiūros, Parsisiųsti filmą galite čia.

Pranešimas

Labai atsiprašome , tačiau svetainė dar tik kuriama, todėl jei nepavyko parsiusiųsti torrento , ar kažkas neveikia, - labai apgailestaujame. Prisiregistruokite, praneškite mums apie netikslumus ir mes juos sutvarkysime. Taip pat galite pranešti ir apie rastas gramatines klaidas. Dar kartą atsiprašome dėl galimų nepatogumų.

Pranešti 

Registruotis

Dėja negalime leisti neregistruoto priėjimo prie torrentų , kadangi įvairaus plauko šiukšlintojai labai stipriai dergia svetainę ir palieka krūvas spam'o. 

Registruotis