Gydytojas / The Physician

THE-PHYSICIAN-Poster-01Filmas , kurį pasižiūrėjome su dideliu malonumu. Jei kas prisimenate didingą filmą "Dangaus karalystė", tai šis jam tikrai nenusileidžia. Filme pavaizduota istorinė drama apie mokslininką ir vieną iš medicinos pradininkų Aviceną, kuris visą savo gyvenimą skiria mokslui, medicinai bei švietimui. Filme atsispindi ir musulmonų, žydų ir krikščionių nesutarimai kurie tęsiasi iki šių dienų. Tačiau pats filmas labai patiko vien todėl , kad jame nebuvo holivudinių aktorių , matomų kasdien televizijos ekrane. Parsisiųsti šį filmą galite čia . Vaizdo ir garso kokybė tikrai gera. 

Pranešimas

Labai atsiprašome , tačiau svetainė dar tik kuriama, todėl jei nepavyko parsiusiųsti torrento , ar kažkas neveikia, - labai apgailestaujame. Prisiregistruokite, praneškite mums apie netikslumus ir mes juos sutvarkysime. Taip pat galite pranešti ir apie rastas gramatines klaidas. Dar kartą atsiprašome dėl galimų nepatogumų.

Pranešti 

Registruotis

Dėja negalime leisti neregistruoto priėjimo prie torrentų , kadangi įvairaus plauko šiukšlintojai labai stipriai dergia svetainę ir palieka krūvas spam'o. 

Registruotis