Laisvi ir nepriklausomi torrentai

wolf wall street      Jau visiškai atrakinome torrentų siuntimą ir peržiūrą. Nuo šiol galite visiškai neribotai naudotis torrentais, kuriuos Jums pateikiame. Norėdami nors kaip atsidėkoti už pateiktus torrentus dalinkitės jais ir savo socialinių tinklų svetainėse, bei mūsų Facebook svetainėje. Nuo šiol naujienose skelbsime apie naujai įkeltus filmus , ir visi kurie bus prisiregistrave mūsų svetainėje gaus apie tai pranešimus. Visi kas prisijungs prie mūsų draugų facebook svetainėje , gales matyti naujausius filmus savo laiko juostose.

Pranešimas

Labai atsiprašome , tačiau svetainė dar tik kuriama, todėl jei nepavyko parsiusiųsti torrento , ar kažkas neveikia, - labai apgailestaujame. Prisiregistruokite, praneškite mums apie netikslumus ir mes juos sutvarkysime. Taip pat galite pranešti ir apie rastas gramatines klaidas. Dar kartą atsiprašome dėl galimų nepatogumų.

Pranešti 

Registruotis

Dėja negalime leisti neregistruoto priėjimo prie torrentų , kadangi įvairaus plauko šiukšlintojai labai stipriai dergia svetainę ir palieka krūvas spam'o. 

Registruotis