NAUJIENOS

Su Naujaisiais Metais

Su 2015 metais

Sveikiname visus svetainės lankytojus ir narius , bei torrentinus su Šv. Kalėdom ir Naujaisias 2015 metais.

torrentino.lt svetainės administracija 

Populiarumas

facebook-logo

Kadangi svetainė dar visiškai nauja, suprantama ,kad dar vis mažas yra jos žinomumas ir internete. Mes turime ir svetainės versija socialiniame tinkle FACEBOOK, kuriame daugelis mūsų vartotojų turi savo paskyras. Stengdamiesi įkelti Jums pačius naujausius geros kokybės filmų torrentus, mainais prašome paspausti PATINKA mūsų svetainėje socialiniame tinkle FACEBOOK. Būdami mūsų draugais visuomet pirmi gausite informaciją apie naujausius filmus , bei jau įvertintų filmų recenzijas. O gave pranešimus apie filmus, jų nespauskite - pasidalinkite su savo draugais  :) .

Puslapis 1 iš 4

Pranešimas

Labai atsiprašome , tačiau svetainė dar tik kuriama, todėl jei nepavyko parsiusiųsti torrento , ar kažkas neveikia, - labai apgailestaujame. Prisiregistruokite, praneškite mums apie netikslumus ir mes juos sutvarkysime. Taip pat galite pranešti ir apie rastas gramatines klaidas. Dar kartą atsiprašome dėl galimų nepatogumų.

Pranešti 

Registruotis

Dėja negalime leisti neregistruoto priėjimo prie torrentų , kadangi įvairaus plauko šiukšlintojai labai stipriai dergia svetainę ir palieka krūvas spam'o. 

Registruotis